Сусіди часто бачили акордеоніста-педофіла в компанії маленьких хлопчиків

Дата публікації
Перегляди
4602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сусіди часто бачили акордеоніста-педофіла в компанії маленьких хлопчиків

Ігоря Завадського часто бачили в компанії маленьких хлопчиків біля його квартири / Фото: сайт Ігоря Завадського

Один з сусідів музиканта Ігоря Завадського розповів, що часто бачив хлопчиків 12-13 років, які допомагали розвантажувати апаратуру після концерту.

Сусіди акордеоніста Ігоря Завадського, якого звинувачують у розбещенні дітей, не раз бачили його ввечері в компанії малолітніх хлопчаків.

А давній друг музиканта зізнався, що знає про його нетрадиційну орієнтацію і підозрював його "любов" до дітей, але не виключає, що затримання Завадського - підступи ворогів, пише "Сегодня".

Музикант живе на Подолі з середини 90-х років. Квартиру на Волоській йому презентувала мерія, а пізніше екс-мер Олександр Омельченко виділив йому за особливі заслуги ще одне житло - на Кловському узвозі. Сусіди на Волоській сказали, що бачили, як Завадського затримували.

"Я вийшов на вулицю. Побачив близько 10 осіб у цивільному. Зрозумів, що за кимось спостерігають. Це читалось в їх поведінці. Буквально відразу з будинку вивели за комір чоловіка, схожого на Завадського, посадили в звичайну машину і відвезли", - розповів сусід.

Ще один сусід згадав, що бачив Завадського в компанії хлопчиків

"Я часто спостерігав після концертів, в 9-10 вечора, як він розвантажував апаратуру. І разом з ним завжди були хлопчаки років 12-13. Ми навіть обговорювали це з сусідами, були якісь підозри. Але зійшлися на тому, що вони допомагають донести апаратуру", - говорить один із сусідів.

Колеги і друзі музиканта не знають, що думати.

"Ми з ним мало знайомі. Але я чув раніше про його "любов" до дітей, на рівні чуток. Не спійманий - не злодій. Мені дуже шкода. Це дуже популярний в світі музикант", - сказав один з керівників Асоціації діячів естрадного мистецтва

З ним згоден друг Завадського, поет-пісняр Владлен Ковтун.

"Я чув про його нетрадиційну орієнтацію. Правда, сам він цього ніколи не говорив. Я знаю, що він допомагав юним акордеоністам. У мене виникала тоді така думка, але фактів на підтвердження не було. Поведінка серед дітей у нього була звичайна. Ймовірність того, що він недобре чинив з дітьми є, але не треба відкидати інші версії - а раптом це замовлення його колег по цеху? Не всі його добре сприймали. Він мені говорив, що хтось із колег йому погрожував", - повідомив Ковтун.

У міліції поки нічого не говорять, оскільки йде слідство. Суд заарештував Завадського на 2 місяці, і музикант наразі знаходиться в ізоляторі слідчого утримання, який завжди відрізнявся досить-таки непоганими умовами для затриманих. Камери там максимум на 4 людини, душові знаходяться на поверсі, а на обід дають перловий суп, картоплю і оселедець.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація