Сувеніри після "Делфі": в Одесі водолази перевіряють дно моря після кораблетрощі

Сувеніри після "Делфі": в Одесі водолази перевіряють дно моря після кораблетрощі

Фото: Одеська міська рада

Водолази готують дно моря до курортного сезону.

У Одесі на місці, де стояв танкер "Делфі" працюють водолази. Вони готують морське дно до початку нового курортного сезону.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Одеські водолази перевіряють морське дно поблизу пляжу "Дельфін" - там після кораблетрощі танкер провів десять місяців. І хоч дно чистили одразу після того, як "Делфі" відтягли від узбережжя, водолази досі дістають з води металеві знахідки. Деякі конструкції такі великі, що їх доводиться розрізати під водою, аби витягти на берег.

Перед початком нового курортного сезону водолази перевіряють, щоб на місці кораблетрощі не залишилося нічого небезпечного для відпочивальників. Адже зимові шторми не тільки прибили шматки металу ближче до берега, а й зробили їх дуже гострими. Аби не пропустити жодного такого небезпечного уламка, водолази працюють із металодетекторами.

"Це поршень, це помпа, там рештки корпусу "Делфі". "Делфі" після кораблетрощі сильно постраждав, його буквально розірвало. Дістаємо, що бачимо, робимо розчистку. Це наша зона відповідальності, роботи ще дуже багато", - розповідає керівник водолазних робіт рятувально-водолазної служби Одеси Ігор Ічанський.

Новини України: одеські водолази продовжують діставати уламки танкера "Делфі"

Новини України: одеські водолази продовжують діставати уламки танкера "Делфі"

Нагадаємо, що судновласник затонулого на узбережжі Одеси танкера "Делфі" відмовився відшкодовувати збитки, які завдав природі численними викидами пального. Екологічна інспекція позиватиметься на нього до суду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація