Головного "міліціонера" донецьких бойовиків засудили на 12 років тюрми

Колишній український правоохоронець отримав термін заочно.

У вівторок, 6 червня, Дзержинський міський суд ухвалив обвинувальний вирок колишньому заступнику начальника управління ГУМВС України в Донецькій області Олексію Дикому.

Про це інформує прокуратура Донецької області на своєму офіційному сайті.

Було встановлено, що "в травні-червні 2014 року Олексій Дикий разом із представниками терористичної організації "ДНР" брав участь у захопленні будівлі УБОЗу в Донецьку".

Як повідомляє прес-служба прокуратури, "залишившись на тимчасово підконтрольній бойовикам території, міліціонер-зрадник безпосередньо став членом терористичної організації "ДНР". Спочатку його призначили на посаду першого заступника Міністра внутрішніх справ. У 2015 році, після отримання звання "Герой ДНР", Олексій Дикий обійняв посаду "міністра внутрішніх справ".

Судове провадження вели за статтею 258 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України. Дикого заочно засудили до 12 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що в "ДНР" військовий трибунал засудив українського вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського, якого незаконно утримували в СІЗО "республіки" до майже 3 років позбавлення волі.

ВідеоОдному із лідерів так званої "руської весни" в Харкові суд має оголосити вирок

Залиште свій коментар