Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

28 вересня відбувся допрем’єрний показ військово-патріотичної драми "Гвардія-2", присвяченої трагічним подіям 2014 року на Донбасі.

Фільм був презентований в кінотеатрі "Оскар". Прем’єра стрічки відбудеться 14 жовтня в ефірі телеканалу "2+2" о 20:20. 

На презентації були присутні режисер фільму Олексій Шапарєв, автор сценарію Микола Рибалка, продюсери Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Андрій Корнієнко, Артем Колюбаєв, оператор Анатолій Химич, знімальна група фільму та актори: Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Ступка, Олексій Тритенко, Анна Топчій, Дмитро Тубольцев, Денис Гринчак, Денис Мартинов та інші.

"Гвардія-2" - це двосерійний телефільм про розвідгрупу із колишніх  добровольців, які захищають українські землі від російської агресії у найпекельніші дні  протистояння на Сході України.

Всі події фільму розгортаються навколо розвідгрупи на чолі з колишнім афганцем з позивним "Дід".  Вчорашні новобранці стають професійними розвідниками та йдуть на нове завдання. В минулому – бізнесмен, чемпіонка зі стрільби, вчений-хімік, запорізький слюсар і доброволець з Криму стають досвідченими бійцями, які знають  що таке війна та біль від втрати близьких друзів. З’являється інформація про можливість повномасштабного вторгнення російських військ та підготовку кривавого теракту у прифронтовому місті, який готують окупанти. Команда "Діда" вступає у битву, аби запобігти страшній трагедії серед мирного населення і виявити "крота" – організатора теракту.

"Ми з вами кожен день переживаємо таку кількість значних потрясінь, що навіть не встигаємо проаналізувати ці події. Я хочу нагадати, що сьогоднішня мирна презентація проходить завдяки тим хлопцям, які на передовій роблять неймовірні речі захищаючи нас. Все, що ви побачили в цій картині, це реально відбувається у нашому з вами житті, Звісно, деякі речі в картині ми показали більш емоційними, а деякі більш художньо, проте всі історії зібрані з вуст реальних учасників подій, – зазначила продюсер каналу 2+2 Оксана Янко-Коваленко. – Всі присутні побачили, що у каналу 2+2 однозначна позиція щодо подій які відбуваються на Сході України. Ми так бачимо, ми так відчуваємо, ми так розуміємо… І я ще раз хочу нагадати, що в щоденній метушні ми не повинні забувати про те, що відбувається і про хлопців які боронять країну!"

Фільм "Гвардія-2" знято за підтримки Національної гвардії України продюсерським центром Praktika Production на замовлення телеканалу 2+2.

Прем’єра військово-патріотичної драми "Гвардія-2" відбудеться на телеканалі "2+2" у День захисника України, у суботу, 14 жовтня, о 20:20

Переглянути світлини заходу можна на офіційному сайті телеканалу "2+2" та на сторінці у Facebook.

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби телеканалу "2+2", +38 044 490 0101, a.nechay@1plus1.ua; t.grybkova@1plus1.tv.

Залиште свій коментар

Вибір редакції