Заборону польотів над Калинівкою подовжили ще на тиждень

Водночас радіус дії заборони зменшено.

Небо над Калинівкою закрите ще на тиждень. Украероцентр вирішив подовжити заборону польотів над зоною, де палали склади з боєприпасами, йдеться у ТСН.

Заборона діє, оскільки поодинока детонація снарядів триває і досі. Закритим небо буде до 9 жовтня. Проте радіус забороненої зони зменшився до 5 кілометрів.

Тим часом у населених пунктах, що постраждали від вибухів арсеналу, сьогодні відновлюється навчання. Дітям на заняттях найперше розказують, що робити, коли вони виявили незрозумілий предмет. Адже очищення території триває й досі. За даними надзвичайників, уже виявлено та вилучено  понад 500 снарядів.

ВідеоУкраероцентр заборонив польоти літаків над Калинівкою ще на тиждень

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка Вінницької області. Була проведена евакуація жителів Калинівки та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Загалом евакуювали понад 30 тисяч осіб.

У всій зоні ураження розбито 2 тисячі житлових будинків. Із них 16 – розбиті вщент. Відновлювати їх будуть щонайменше місяць. Найбільше постраждала Павлівка. Двоє людей травмовані.

Залиште свій коментар