Телеканали "ТЕТ" і "2+2" вийшли на супутник АMOS-3

Перехід дозвлить ефективніше протидіяти глушінню сигналу на супутнику Astra 4а.

Відсьогодні, 1 червня, телеканали "ТЕТ" і "2+2" додатково розпочали мовлення на супутнику АMOS-3, орбітальна позиція 4⁰ W. 

Раніше мовлення телеканалів ТЕТ та 2+2 було на супутнику Astra 4а, який і надалі залишається основним джерелом телевізійного сигналу для мереж ефірного і кабельного мовлення та абонентів супутникового прийому. 

Дублювання сигналу телеканалів ТЕТ та 2+2 на супутнику АMOS-3 дозволить більш ефективно протидіяти глушінню сигналу зазначених телеканалів на супутнику Astra 4а, а також забезпечить поетапну міграцію телеканалів групи 1+1 медіа на новий супутник АMOS-6. 

"Надійність доставки якісного сигналу до глядачів є однією з фундаментальних задач дистрибуції телеканалів. У зв'язку з регулярними сторонніми втручаннями в супутникові сигнали українських телеканалів, в тому числі в канали групи "1+1 медіа", така реплікація сигналів є одним із заходів додаткового резервування. Водночас, ми з нетерпінням чекаємо на запуск нового супутника АMOS-6, на який ми плануємо підіймати свої та партнерські телеканали вже з власного аплінку", – коментує виконавчий директор "1+1 медіа" Ярослав Пахольчук. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: