Тернопіль на два дні залишиться без води

Відключення пов'язане з проведенням планових робіт.

25 та 26 жовтня Тернопіль та два села поруч відключать від водопостачання, заходи пов'язані з плановим промиванням водопровідних мереж. Про це повідомляє Тернопільська міськрада.

"Від 00 год. 25 жовтня до 24 год. 26 жовтня буде припинено водопостачання у Тернополі, а також довколишніх селах", - йдеться у повідомленні.

Вода у ці дні буде у центральній частині міста, а також у мікрорайонах "Новий світ" та "Старий парк". На деяких вулицях (Оболоня, Бродівська, Лук'яновича, Стадникової, Чернівецька) вода подаватиметься із пониженим тиском, тобто може бути відсутня на деяких поверхах.

Цілковите відновлення водопостачання Тернополя й довколишніх сіл відбудеться вранці 27 жовтня. До того часу в окремих будинках може з'являтися вода з підвищеним вмістом хлору, яка є непридатною задля пиття чи для приготування їжі.

Нагадаємо, "Укренерго" попередило про те, що взимку можливі віялові відключення електроенергії, якщо буде дуже холодно. Водночас міністр енергетики та вугільної промислововсті Ігор Насалик зауважив, що таких відключень не планується.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: