Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терориста Гіві ліквідували українські спецслужби - журналіст

На підготовку ліквідації знадобилося два роки.

Одного з головних ватажків терористів на Донбасі Гіві було ліквідовано українськими спецслужбами, розповів головний редактор сайту Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у Facebook.

За його словами, командир батальйону бойовиків "Сомалі" Михайло Толстих, більш відомий як Гіві, свого часу був визначений, як номер один в списку, "призначених до утилізації".

"Зараз вже можна сказати, що Гіві був свого часу визначений як номер один в списку тварин, призначених до утилізації", - пише журналіст.

Та додає, що спецоперація планувалася і готувалася два роки, оскільки дістатися до Гіві було непросто. І якщо раніше йшлося про те, що в нього влучили з вогнемета, то наразі можна припустити, що для ліквідації була використана міна.

"Гіві був останнім розкрученим в РосЗМІ і медійним ватажком найманців на окупованих територіях, який перебував на службі. Він вживав серйозних заходів безпеки, дістатися до нього було нелегко", - зазначив Бутусов.

Та додав, що відтоді схожих за масштабом акцій на окупованих територіях не проводили.

Ровно год назад в результате операции украинских спецслужб был уничтожен Михаил Толстых, кличка "Гиви" - командир бата...

Опубликовано Юрием Бутусовым 7 февраля 2018 г.

Нагадаємо, терориста Гіві було вбито рік тому у його власному кабінеті. У приміщенні стався вибух, що вщент розтрощив офіс та самого террориста, якого згодом поховали у закритій труні.

ВідеоПодробиці вбивства бойовика Гіві - Секретні матеріали

Залиште свій коментар

Вибір редакції