Тіло загиблого двірника-індуса відправили на батьківщину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тіло загиблого двірника-індуса відправили на батьківщину

Автара зможуть поховати за місцевими звичаями.

Тіло загиблого в Києві індуса Автара С., який працював двірником на Борщагівці доправили до Індії.

Про це ТСН.ua повідомив брат померлого.

Після трьох тижнів вирішення питання щодо транспортування індуса, який помер на Борщагівці, родина все ж отримала тіло Автара і тепер його зможуть поховати за місцевими традиціями.

"Сьогодні ми отримали тіло Автара", - повідомив 7 лютого брат чоловіка.

Як відомо, 37-річний Автар трагічно помер у Києві 14 січня. Чоловік працював двірником, щоб заробити грошей і намагався виготовити документи, які у нього вкрали. Свою роботу виконував сумлінно, розповідають сусіди, і додають, що чоловік був добрим і нікому не відмовляв у допомозі. Утім, в іноземця виникли проблеми із здоров'ям, він потрапив до реанімації, але вже за три дні, із незрозумілих причин, опинився на вулиці. Зайти до своєї єдиної нічліжки у підвалі він не зміг, адже той виявився зачиненим. Знайшли Автара в тоненькій сорочці, джинсах і одному кросівку в розваленому автобусі на вулиці, яку він прибирав. У цей день у столиці лютував мороз. 

За словами поліції, смерть чоловіка настала в результаті гострої ішемічної хвороби серця. В Автара залишилась мати і сестри в Індії, а також брат, який наразі перебуває в Німеччині. Родина Автара хоче доправити його тіло додому для поховання, адже має багато традицій і хоче їх дотримуватися.

На столичній Борщагівці в покинутому автобусі знайшли тіло двірника-іноземця

На столичній Борщагівці в покинутому автобусі знайшли тіло двірника-іноземця
Наступна публікація