Тимчук розповів, які підрозділи спецпризначення внутрішніх військ МВС РФ воюють на Донбасі

Тимчук розповів, які підрозділи спецпризначення внутрішніх військ МВС РФ воюють на Донбасі

Триває підвезення і накопичення боєприпасів / Фото: Ліга.net

На Донбас перекидаються нові підрозділи з РФ.

На окупованій території Донбасу фіксувався процес доукомплектування формувань місцевих бойовиків і "замаскованих" під них російських військ.

Як повідомляє у себе в Facebook керівник "ІС" Дмитро Тимчук, доукомплектування відбувається в основному за рахунок перекидання російських найманців і солдатів-контрактників армії РФ зі складу зведених тактичних груп, розгорнутих на кордоні.

"Продовжується посилення артилерійської складової бандформувань і російських військ. Протягом останніх двох діб, як мінімум, 2 дивізіони ствольної артилерії прибули в окуповані райони Донбасу.", - пише Тимчук, додаючи, що триває підвезення і накопичення боєприпасів, а також інших предметів постачання з Росії.

За його інформацією, в зв'язку з істотними втратами підрозділів спеціального призначення Збройних сил РФ на Донбас перекидаються підрозділи спецпризначення внутрішніх військ МВС РФ.

"Ідентифіковані бійці спецпідрозділів ВВ МВС Росії: 7-го загону спеціального призначення "Росич" (Новочеркаськ), 15-го загону спеціального призначення "Вятич" (Армавір), 17-го загону спеціального призначення "Едельвейс" (Мінеральні Води), 107-ї бригади ВВ МВС (Владивосток).", - додає він.

Нагадаємо, бойовики стягують у Станицю техніку, а бійці АТО готуються до атаки.

 
опублікувати Дмитра Тымчука.

Повʼязані теми:

Наступна публікація