#ТіЩоВражають. ТСН розпочала тур містами України до свого 20-річчя

ТСН відважилася на ризикований крок – розказати українцям, як долали важкі часи самотужки.

У пошуках кращого життя хочуть виїхати за кордон 65% українців. Такі дані отримали соціологи компанії "TNS Онлайн Трек" улітку цього року. Тобто практично семеро людей із десяти своє світле майбутнє бачать за межами України. Ось цей факт змусив замислитися команду ТСН. Що мало, очевидно, просто розказувати сюжетами про біди, боротися з байдужими чиновниками і крадіями. Потрібно щось більше.

ТСН відважилася на ризикований крок – розказати українцям, як долали важкі часи самотужки. Відкрити те, про що іноді не знали навіть найближчі. Поділитися з тими, від кого нині залежить завтрашній день України. Можливо, комусь це додасть сил. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

До свого 20-річчя ТСН затіяла тур університетськими містами. Цього тижня проект стартував у Маріуполі на Донеччині.

"Фронт, АТО, прифронтова зона. І перше місто, в яке ми їдемо з командою #ТіЩоВражають. Ми самі не уявляли, як усе відбуватиметься, як сприйматимуть. Тим паче, що такі неоднозначні настрої в самому місті ходять", – зазначила ведуча ТСН Соломія Вітвіцька.

Маріуполь. Південний форпост. Прифронтове місто. Тут живуть на межі війни і миру. Актова зала університету заповнена вщент.

Проект #ТіЩоВражають – це серія мотивувальних виступів від ведучих і кореспондентів "Телевізійної Служби Новин" і відомих друзів ТСН. Про особисті злети й падіння. Віру в себе та свої сили за будь-яких умов. Історії про любов до своєї країни і бажання змінити життя в ній на краще.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Людмили Бадалян.

ВідеоТСН затіяла унікальний тур містами, аби розказати людям, як долати важкі часи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: