Томенко відповів "Свободі": ви критикували Тимошенко більше, ніж регіонали

Томенко відповів "Свободі": ви критикували Тимошенко більше, ніж регіонали

Микола Томенко / Фото: УНІАН

Віце-спікер зазначив, що спокійно ставиться до можливого судового процесу, ініційованого проти нього "Свободою".

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко вважає за можливе проходження партії "ВО "Свобода" до Верховної ради у разі активізації її боротьби із владою. Про це йдеться в повідомленні його прес-служби.

"Я вважав би більш корисним, щоб "Свобода" активно боролася із владою і зверталася в суд через зловживання, розкрадання, корупцію і порушення прав і свобод громадян...Образно кажучи: місцеві чиновники від "Свободи" повинні захищати жителів областей від зловживань Партії регіонів, а не записувати завдання від президента на засіданні Ради регіонів", - сказав він.

На його думку, таку діяльність буде позитивно оцінено виборцями, і це дасть можливість пройти в парламент.

Томенко зазначив, що під час президентської виборчої кампанії партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" і кандидат від неї колишній прем'єр-міністр, лідер партії Юлія Тимошенко одержали більше критики від "Свободи", ніж від Партії регіонів.

При цьому він підкреслив, що зараз це не заважає партіям співпрацювати в опозиції перед можливими погрозами встановлення авторитаризму.

Також віце-спікер підкреслив, що в нього є успішний досвід судових позовів, зокрема, із приводу висловлень окремих політиків про відсутність співробітництва із владою.

При цьому він зазначив, що спокійно ставиться до ще одного можливого судового процесу із цього приводу.

Як повідомлялося, "Свобода" має намір просити суд зобов'язати заступника голови Томенка вибачитися за його заяву, у якій він звинуватив представників партії в співробітництві із чинною владою.

Читайте також:

Депутат-свободівець брав хабарі за місця на цвинтарі

Тягнибок готовий об'єднатися разом з Тимошенко і Яценюком

Тягнибок зібрався в спікери Верховної ради

Повʼязані теми:

Наступна публікація