"Свободу" обурила заява Томенка про співробітництво партії з ПР

"Свободу" обурила заява Томенка про співробітництво партії з ПР

Ілюстрація / Фото: Архів

"Свобода" хоче, щоб суд заставив заступника голови ВР Миколу Томенка вибачитись.

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" має намір просити суд зобов'язати заступника голови ВР Миколу Томенка вибачитися за його заяву, у якій він звинуватив представників партії в співробітництві з нинішньою владою. Про це повідомили в прес-службі "Свободи".

Раніше, 21 жовтня в ЗМІ вийшло інтерв'ю Томенка, у якому він звинуватив представників "Свободи" у співробітництві із владою, і зокрема з партією влади - Партією регіонів.

"Ми однозначно готовимо судовий позов щодо захисту честі й достоїнства, ділової репутації. Вважаємо, що якщо Томенко привселюдно вибачиться із приводу своїх заяв, - це єдина умова, яка запобіжить цьому судовому позову. Позов готують наші юристи. Це абсолютно виграшна справа, на нашу думку", - підкреслили в прес-службі.

Разом з тим "Свобода" зазначила, що депутати Ради, користуючись своїм статусом парламентаріїв, можуть ігнорувати судові засідання.

"Народні депутати України досить часто, користуючись своїм статусом, не є на суді. Ми з Симоненком (лідер Комуністичної партії Петро Симоненко), який заявив, що "Свободу" нібито фінансують олігархи, судилися майже 4 роки й у результаті суд зобов'язав Симоненка вибачитися й визнати хибність своїх заяв", - зазначили в прес-службі.

У "Свободі" також підкреслили, що сама партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", членом якої є Томенко, не розділяє позицію віце-спікера.

Читайте також:

Депутат-свободівець брав хабарі за місця на цвинтарі

Тягнибок готовий об'єднатися разом з Тимошенко і Яценюком

Тягнибок зібрався в спікери Верховної ради

Повʼязані теми:

Наступна публікація