Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три закордонні посли стали до обов'язків в Україні

Три закордонні посли стали до обов'язків в Україні

Президент Україні прийняв вірчі грамоти у послів Пакистану, Турції і Японії.

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав: Пакистану – Західа Мубашір Шейха, Туреччини – Ягмура Ахмета Гюльдере, Японії – Такаші Кураї.

Про це у понеділок, 11 лютого, повідомляє прес-служба глави держави.

Під час спілкування з послом Пакистану йшлося про можливі шляхи розширення економічної складової українсько-пакистанських відносин. Зокрема, щодо започаткування діяльності Спільної міжурядової українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва.

ПІд час розмови з послом Туреччини Порошенко висловив вдячність за невизнання офіційною Анкарою російської окупації території Криму, а також відстоювання прав кримськотатарського народу. Крім того, наголошувалось на необхідності завершення роботи з укладання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Президент України під час бесіди з послом Японії обговорив перспективи поглиблення політичного діалогу на найвищому рівні. Йшлося також про посилення взаємодії у сферах безпеки і оборони, активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці.

Своєю чергою японський посол поінформував про нещодавнє рішення Японії виділити додаткові фінансові ресурси на програми гуманітарної допомоги Донбасу. "Окрему увагу було приділено подальшій лібералізації візового режиму для українських громадян", - додали в прес-службі.

Відео Дипломатичний скандал: Франція відкликає свого посла з Італії вперше після війни

Скандал спалахнув після того, як заступник італійського прем'єра зустрівся з французькими протестувальниками, представниками руху "жовтих жилетів", які вже кілька місяців вимагають соціальних змін і виступають проти президента Макрона. 

Дипломатичний скандал: Франція відкликає свого посла з Італії вперше після війни

Залиште свій коментар

Вибір редакції