Перейти до змісту
ТСН.ua вітає читачів зі святами й готує сюрпризи
  • Кількість переглядів 2121

2020-й виявився справді складним для всіх – пандемія, катастрофи, війни. Аж око сіпається від цьогорічних новин. Тому й не дивно, що українці частіше вітають одне одного з "2020-м, який відступає", ніж із прийдешнім 2021-м.

Цей рік подарував нам надію – що вже зовсім скоро мешканці планети вакцинуються і КОВІД-19 відступить. А ще для нас цього року стали важливими звичайні людські цінності – родина, здоров'я близьких нам людей, бажання спілкуватися наживо і неймовірна радість відчувати запахи та смаки.

За рік ми стали зовсім іншими. Ми навчилися носити маски, дотримуватися дистанції й мити руки. Ми навчилися працювати не в офісі. Ми навчилися проводити корпоративи онлайн. Навіть дні народження святкуємо за допомогою відеозв'язку. Ніколи раніше ми всі разом не прагнули змін, як нині.

ТСН.ua теж змінюється. Уже зовсім скоро ми зробимо нашим читачам сюрприз – новий дизайн, нові рубрики і багато чого нового.

Ми всі йдемо у 2021 рік із надією. З надією, що усе буде краще, ніж у 2020-му! Що війна на Донбасі завершиться перемогою України! Що нарешті Крим повернеться! Що нарешті ми знімемо маски!

Оптимізму, миру, щастя, натхнення, успіху та стабільності всім нам! Нехай ідеї рухають нас до перемог! Вірних друзів! Гармонії та злагоди в родинах! Шаленого і справжнього кохання! Добра, позитиву, добробуту! Ну, і не втрачати нюх!

Щиро ваша, команда ТСН.ua

Відео Ведучі ТСН привітали українців із прийдешнім Новим роком

Ведучі ТСН побажали українцям здоров'я, приємних несподіванок та здійснення мрій.    

Ведучі ТСН привітали українців із прийдешнім Новим роком