У бійці на сьогоднішньому мітингу молодики до крові побили журналістів

У бійці на сьогоднішньому мітингу молодики до крові побили журналістів

Журналістці розбили губу та побили руки. / Фото: ТСН.ua

За словами постраждалого, міліція не втручалася в інцидент.

Невідомі молодики побили сьогодні журналістку "5 каналу" Ольгу Сніцарчук та фотографа Влада Соделя.

Читайте також: У центрі Києва опозиціонери і молодики у спортивних костюмах влаштували масову бійку (фото, відео)

Як повідомив "Українській правді" Содель, інцидент стався біля будівлі головного управління МВС у столиці на вулиці Володимирській.

За його словами, він і Сніцарчук знімали побиття "свободівців" невідомими людьми спортивної статури.

"На нас напали близько 10 людей в спортивних костюмах. Ми знімали, як вони били "свободівців", і їм це категорично не сподобалося", - розповів фотограф.

Він також зазначив, що чоловіки побили їх до крові, зокрема в Сніцарчук розбита губа та побиті руки, телефон також розбитий. Сам Содель, який намагався захистити колегу, також отримав легкі ушкодження. Фотограф залишився на місці події оформлювати протокол про злочин, а Сніцарчук забрали до лікарні швидкої допомоги для зняття побоїв.

За словами Соделя, міліція не втручалася в інцидент, у той час як журналісти неодноразово просили правоохоронців захистити їх. Пізніше міліціонери пообіцяли об'єднати інцидент щодо побиття "свободівців" та журналістів в одну справу, однак на даний момент "вони просто зникли".

Водночас, прес-служба "Батьківщини" повідомила, що голова її фракції Арсеній Яценюк вимагає термінової зустрічі з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком через побиття журналістки "5 каналу" Ольги Сніцарчук і фотокореспондента "Комерсанта" Владислава Соделя.

Голова комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко направив звернення до Захарченка через побиття журналістів. "Дії учасників антифашистського мітингу, організованого владою, насправді виявилися сучасним проявом фашизму у нашій країні", - заявив Томенко. У зверненні члени комітету вимагають від Захарченка притягнути до відповідальності всіх осіб, причетних до цього злочину. Томенко також заявив, що в терміновому порядку ініціюватиме засідання комітету.

Повʼязані теми:

Наступна публікація