У Броварах за дивних обставин втопився 14-річний хлопчик

Рідні вважають, що його вдарило струмом від земснаряда.

У Броварах під Києвом втопився 14-річний хлопчик. Це сталося на центральному міському озері, де відпочиває усе місто. Рідні кажуть: Владислава вдарило струмом від земснаряда, який працює на водоймі, і тому виплисти йому не вдалося, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Подруга Влада Настя сама в той день пірнала навколо земснаряда. Каже, що відчувала у воді електричний струм.

"Там, коли ми пропливали мимо бочок, нас почало хапати струмом за руки. Ми почали відпливати. А Влад плив попереду. І коли ми запливли за зелену бочку, я вже відвернула від нього увагу", - розповідає подруга хлопця Анастасія Іванченко.

Більше струмом нікого не било. Але підозри серед тих, хто витягнув Влада, поширюються.

"Колір був такий за півтори години, неприродний для людини. Синюватий. Я чому думаю, що це був удар струмом. Це не було втоплення. Людина після втоплення тоне, а вспливає через кілька діб. А тут він плавав, просто йому бочка не дала всплить", - каже свідок Валентин Малюк.

Від земснаряда справді йде до щита силовий кабель. Подекуди порепаний. Але сьогодні у будівельному вагончику жодного робітника. Ніяких контактних даних власника техніки. Єдиний номер, який нам вдалося здобути, не відповідає.

Рятувальники кажуть: дозвіл на встановлення земснаряда дала мерія Броварів. Втім, сьогодні вихідний, відповідальних на місці немає. ДСНС проводить розслідування. Несправність техніки поки що не підтверджує.

На озері у Броварах купаються усі. Навіть діти з батьками. Попри таблички "купатися заборонено". І про смерть підлітка чули. Все одно плавають.

За фактом смерті Владислава поліція відкрила кримінальне провадження. Причину його загибелі обіцяють назвати після експертизи.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

На центральному озері в Броварах втопився хлопчик

Свідки і друзі підозрюють, що у смерті хлопця винен земснаряд, встановлений на озері. Подруга хлопця в той день пірнала навколо нього. Каже, що відчувала у воді електричний струм. Підозри серед тих, хто витягнув Влада, поширюються. ДСНС проводить розслідування. Несправність техніки поки що не підтверджує.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: