Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Броварах за дивних обставин втопився 14-річний хлопчик

Рідні вважають, що його вдарило струмом від земснаряда.

У Броварах під Києвом втопився 14-річний хлопчик. Це сталося на центральному міському озері, де відпочиває усе місто. Рідні кажуть: Владислава вдарило струмом від земснаряда, який працює на водоймі, і тому виплисти йому не вдалося, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Подруга Влада Настя сама в той день пірнала навколо земснаряда. Каже, що відчувала у воді електричний струм.

"Там, коли ми пропливали мимо бочок, нас почало хапати струмом за руки. Ми почали відпливати. А Влад плив попереду. І коли ми запливли за зелену бочку, я вже відвернула від нього увагу", - розповідає подруга хлопця Анастасія Іванченко.

Більше струмом нікого не било. Але підозри серед тих, хто витягнув Влада, поширюються.

"Колір був такий за півтори години, неприродний для людини. Синюватий. Я чому думаю, що це був удар струмом. Це не було втоплення. Людина після втоплення тоне, а вспливає через кілька діб. А тут він плавав, просто йому бочка не дала всплить", - каже свідок Валентин Малюк.

Від земснаряда справді йде до щита силовий кабель. Подекуди порепаний. Але сьогодні у будівельному вагончику жодного робітника. Ніяких контактних даних власника техніки. Єдиний номер, який нам вдалося здобути, не відповідає.

Рятувальники кажуть: дозвіл на встановлення земснаряда дала мерія Броварів. Втім, сьогодні вихідний, відповідальних на місці немає. ДСНС проводить розслідування. Несправність техніки поки що не підтверджує.

На озері у Броварах купаються усі. Навіть діти з батьками. Попри таблички "купатися заборонено". І про смерть підлітка чули. Все одно плавають.

За фактом смерті Владислава поліція відкрила кримінальне провадження. Причину його загибелі обіцяють назвати після експертизи.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Відео На центральному озері в Броварах втопився хлопчик

Залиште свій коментар

Вибір редакції