У ДФС розповіли, скільки "євроблях" завезли до України цьогоріч

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше 120 тис. "євроблях" перебувають в Україні з порушенням терміну.

Державна фіскальна служба проінформувала, що від початку 2018 року було завезено більше 200 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією.

Про це у п'ятницю, 9 листопада, повідомляється на сайті ДФС.

За даними фіскалів, від початку 2018 року (станом на 1 листопада) в Україну було ввезено 173 тис. транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення з іноземною реєстрацією в режимі "транзит" та 53,1 тис. - у режимі "тимчасового ввезення".

З авто, ввезених цього року в режимі "транзит", 122,2 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією перебувають в Україні з порушенням терміну.

Крім того, зазначається, що наразі немає статистики з " тимчасового ввезення", оскільки термін перебування цих авто ще не завершився.

Нагадаємо, раніше у ДФС відзвітували, скільки автівок на "євробляхах" було завезено у 2017 році. Минулого року в Україну було ввезено понад 958,5 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. З них понад 209,6 тис. авто ввезено у режимі "транзиту" та майже 748,9 тис. автомобілів - у режимі "тимчасового ввезення".

ВідеоВерховна Рада ухвалила закони, які спрощують розмитнення "євроблях"

Більшість автомобілів на єврономерах найближчим часом можна легалізувати в Україні за спрощеною системою. Верховна рада ухвалила нові правила ввозу автівок з іноземною реєстрацією. Відтепер розмитнити можна "євробляху" будь-якого віку. І за новими акцизними розрахунками. Про це, а також про штрафи, які загрожують, якщо авто розмитнили не вчасно, дивіться у нашому матеріалі

Верховна Рада ухвалила закони, які спрощують розмитнення "євроблях"

Залиште свій коментар

Вибір редакції