Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі борються за життя двох рятувальників, що підірвалися на Донеччині

Стан одного викликає серйозне занепокоєння у лікарів.

Двох чоловіків, які розміновували територію у сірій зоні біля Зайцевого і постраждали через вибух, доправили у лікарню Дніпра у тяжкому стані, йдеться в ТСН.12.00.

40-річний старшина Олег Бойцов загинув на місці, ще двоє його колег дістали вкрай складні мінно-вибухові поранення. У тяжкому стані напередодні гвинтокрилом їх доправили до Дніпра. Рятувальників оперували кілька бригад хірургів.

25-річний Дмитро при тямі, але нині майже нічого не бачить, уламки зрешетили йому очі та голову, лікарі борються за зір потерпілого. «Має бути ще багато операцій, тому що всі кістки голови - починаючи з кісток черепа, гайморових пазух - все розбито. Постраждали очі, шия, обличчя. Тут ситуація вкрай важка», - розповідає головний лікар обласної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко.

Досі у вкрай тяжкому стані і 27-річний Євген, він втратив  багато крові, до того ж у нього перебита артерія на плечі. Рятувальники у Дніпрі від самого ранку здають кров для колеги, щоб він зміг вижити.

ВідеоУ Дніпрі борються за життя двох рятувальників, що підірвалися на Донеччині

Вони розміновували територію у сірій зоні біля Зайцевого, коли пролунав вибух. 40-річний старшина Олег Бойцов загинув на місці, ще двоє його колег дістали вкрай складні мінно-вибухові поранення. У тяжкому стані напередодні гвинтокрилом їх доправили до Дніпра. Рятувальників оперували кілька бригад хірургів.  

У Дніпрі борються за життя двох рятувальників, що підірвалися на Донеччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції