Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі на пішохідному переході "Ланос" збив жінку

Лікарі не дають прогнозів щодо її одужання.

У Дніпрі рятують жінку, що зазнала тяжких травм унаслідок ДТП – ударом її підкинуло у повітря просто на зебрі, йдеться у ТСН.16:45.

Камери спостереження зафіксували, як 38-річна жінка переходила вулицю пішохідним переходом. Майже наполовину перейшла дорогу, коли її раптом збив "Ланос". Як пояснив водій, перехожу не бачив, бо його засліпило сонце.

Разом зі свідками він кинувся на допомогу потерпілій. Жінку швидка забрала до обласної лікарні - стан пацієнтки критичний, у неї численні переломи і вже двічі зупинялося серце. Медики жодного прогнозу не роблять.

Водія копи затримали. Йому 32 роки, за попередніми даними, він був тверезим.

Відео Легковик збив 38-річну жінку на пішохідному переході у Дніпрі

Камери спостереження зафіксували, як жінка переходила вулицю пішохідним переходом. Майже наполовину перейшла дорогу, коли її раптом збило авто. Як пояснив водій, перехожу не бачив, бо його засліпило сонце. Разом зі свідками він кинувся на допомогу потерпілій. Жінку швидка забрала до Обласної лікарні - стан пацієнтки критичний.    

Легковик збив 38-річну жінку на пішохідному переході у Дніпрі

Нагадаємо, після аварії, яка сталася у неділю у передмісті Києва, дитячий омбудсмен Микола Кулеба та його старший син досі перебувають в реанімації клініки Феофанія

Залиште свій коментар

Вибір редакції