Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі новий скандал через побиття ровесницею дівчинки-підлітка

Друзі кривдниці підбурювали її до ударів

Побиття школярки у Дніпрі однолітки знімали на відео. 15-річна дівчина била ровесницю по обличчю на очах інших підлітків, а потім - змусила її стати навколішки, йдеться в ТСН.12.00.

Усе фільмували приятелі агресорки. Втрутитися навіть не намагалися. Натомість супроводжували побиття жартами та заохочуванням до нових ударів. Відео поширили у соцмережі.

Мати потерпілої написала заяву до поліції. Особу нападниці встановили. Порушено кримінальне провадження за побої й мордування.

ВідеоУ Дніпрі дівчина-підліток побила школярку на очах інших та змусила її стати навколішки

Приятелі агресорки фільмували побиття, а втрутитися навіть не намагалися. Натомість супроводжували побиття жартами та заохочуванням до нових ударів. Мати потерпілої написала заяву до поліції. Особу нападниці встановили і порушили кримінальне провадження. Покарання загрожує й батькам агресорки.

У Дніпрі дівчина-підліток побила школярку на очах інших та змусила її стати навколішки

Покарання загрожує й батькам агресорки за те, що допустили таку поведінку власної дитини.

Нагадаємо, найгучніший подібний випадок стався в Одесі в липні, там група підлітків жорстоко побила свою ровесницю. Неповнолітні дівчата лупцювали свою жертву, знімали це на відео, а знущання виклали у соцмережі. Особи усіх учасниць побиття встановили, серед них лиш одній виповнилося 16 років. За словами психолога, потерпілій знадобиться рік на реабілітацію. Тоді повідомлялось, що кримінальної відповідальності за побиття школярки діти не понесуть, бо вони неповнолітні. З ними провели бесіду, а їхнім батькам загрожував штраф у 51 гривню. Мати побитої школярки заявляла, що стаття про хуліганство і мізерний штраф – недостатнє покарання для кривдників її доньки.  Зрештою справу скерували до суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції