Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі з однієї квартири вивезли вісім «Камазів» сміття

На звалище перетворила власну оселю одна мешканок міста.

У Дніпрі комунальникам довелося влаштувати справжню спецоперацію, щоби розчистити звалище сміття в одній із квартир. Сусіди стали заручниками жінки, яка вщент завалила своє житло непотребом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Квартира виточувала сморід справжнього сміттєзвалища, тож двірники готуються до «штурму» в масках та респіраторах. Господиню спершу благали відчинити двері, однак у відповідь почули лише лайку. Врешті двері відкрили запасним ключем, а власницю відтіснили від місця подій. Побачене здивувало навіть досвідчених комунальників – квартира була забита сміттям до самої стелі. «Тут солдат потрібно пару взводів! Там не на один день роботи», - оцінили обсяг робіт шоковані двірники.

ВідеоМертві тварини та розбиті меблі: у квартирі дніпрянки кучугури сміття виросли вище людського зросту

Серед кучугурі сміття знаходили старі іграшки, розбиті меблі та навіть мертвих тварин. Сусіди кажуть, що увесь цей мотлох господиня збирала п’ять років та трамбувала по кімнатах. Ситуація загострилася, коли померла її мати – єдина родичка. Люди самотужки намагалися допомогти жінці, але марно. «Я в соціальну службу ходила з нею, але я ж ніхто! Ніхто не хотів цим займатися. З ким я буду судитися, з хворою людиною?», - розповіла сусідка Алла Женіло. Трепець мешканців урвався, бо через сміття перестали працювати комунікації.

Через небезпеку для людей комунальники і вдалися до радикальних методів прибирання оселі. «На жаль, інших методів упоратися з цією проблемою не існує. Будь-яке закорочення – це проблема, неможливо до квартири дістатися. Проходи завширшки 30 сантиметрів, якими вона намагалася пересуватися», - розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко. В оселі нарахували непотребу на вісім вантажівок.

Фотогалерея Архітектор перетворив смітник на розкішний басейн (6 фото)

Психіатри кажуть, що така пристрасть до збирання сміття – симптом серйозної хвороби, при котрій потрібна медична допомога. Але сторонні викликати психіатричну бригаду, за законом, не можуть. «Це дуже тяжкий розлад, що вимагає ізоляції таких людей, лікування. Є закон про психіатричну допомогу, котрий дозволяє за наявності рішення суду госпіталізувати будь-яку людину, навіть у тому випадку, якщо вона не вважає себе психічно хворою», - розповіла завідувач психоневрологічним відділенням обласної лікарні імені Мечникова Світлана Мороз.

Юристи радять сусідам у подібних випадках викликати поліцію і вимагати від місцевої влади звернутися до суду. «Позивачем буде орган опіки. В судовому порядку має ставитися питання щодо проведення примусової експертизи та подальшої госпіталізації», - пояснила адвокат Анна Попкова. Поки ж комунальники розчищають оселю, а коли вивезуть сміття, проведуть знезараження квартири. Втім, завадити жінці знову влаштувати тут звалище, ніхто не може аж до завершення всіх судових процедур.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції