Перейти до змісту
Дніпропетровці спекли пряник-гігант, що встановив світовий рекорд

Дніпропетровці спекли пряник-гігант, що встановив світовий рекорд

Вага смаколику склала майже тонну.

Пряник–гігант куштували вихідними дніпропетровці, а заразом і встановили міжнародний рекорд, повідомляє ТСН.

Кондитерський виріб, який місцеві кулінари подарували Дніпропетровську на день міста, "затягнув" майже на тонну. І на 150 кілограмів обійшов "московського", який досі вважали найважчим медяником у світі.

Досягнення зафіксували представники Національного реєстру рекордів. Після вимірювань печиво розрізали на 20 тисяч шматочків та роздали. Рекорд готували 10 днів 80 кулінарів. Вони попри рекорд залишилися не дуже  задоволеними. Справа в тому, що коли пряник викладали на подіум, пішов дощ, який змив із нього кольорову глазур із зображенням герба міста.

Відео Дніпропетровці встановили світовий рекорд

"До методики підрахунку ми залучили кафедру математики вашого вищого навчального закладу. У зв'язку з тим, що дуже багато факторів впливає на його вагу, починаючи з погоди, з вологості повітря, і закінчуючи тим, що сьогодні вночі у Дніпропетровську бив дощ, це теж вплинуло. Я думаю, що цей рекорд поставив настільки високу планку, що побити його буде дуже важко", - сказала представник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова.

Нагадаємо, тиждень тому кияни теж встановили рекорд і потрапили до Книги рекордів України. Чотири сотні містян упродовж хвилини одночасно стрибали на скакалках на Оболонській набережній.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин