У Дніпропетровську визначилися із назвою міста

Депутати проголосували за звернення до Верховної Ради.

Дніпропетровськ сьогодні одночасно отримав нову назву та секретаря міськради. Обидва рішення депутати ухвалили на виїзній сесії на околиці міста о шостій ранку.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, необхідність такого зібрання депутати пояснили тим, що працювати їм, начебто, не дає міський голова Борис Філатов, який після провалу голосування за узгоджену демократичними фракціями кандидатуру на посаду секретаря, відмовляється призначати наступне сесійне засідання.

З 64 депутатів на засіданні альтернативної сесії зареєструвалися 35. У повному складі прийшли фракції місцевої партії "Громадська сила" та Опозиційного блоку, два депутати від Самопомочі та один від Блоку Петра Порошенка. Саме голос останнього став вирішальним і секретарем міськради став очільник "Громадської сили" - Загід Краснов.

Депутати також проголосували за звернення до Верховної Ради щодо перейменування Дніпропетровська. Щоправда називатимуть місто так само, але вже не на честь більшовика Григорія Петровського, а на честь святого Петра.

"Я вирішив визнати рішення, які були прийняті та підписав їх. Я маю приймати рішення депутатів", - заявив міський голова Дніпропетровська Борис Філатов. 

Раніше повідомлялося, що Борис Філатов озвучив "єдину прийнятну" нову назву Дніпропетровська.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: