Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсоні націоналісти закидали яйцями соратника Медведчука

Невінчанний вів лекцію "Я-політик" у "Школі політичної освіти".

Кілька десятків молодих людей 2 грудня намагалися зірвати захід за участю депутата Миколаївської обласної ради Максима Невінчанного у Херсоні.

Про це у Facebook повідомила головна редакторка газети "Херсонщина за день" Тетяна Дергачова.

Невінчанний вів лекцію "Я-політик" у "Школі політичної освіти". Його виступу спробували завадити націоналісти. Прорватися до приміщення їм не вдалося - вхід охороняла поліція. Коли Невінчанний виходив з будівлі, активістам вдалося кілька разів вдарити його та закидати яйцями.

У коментарях до публікацій було пояснення дій націоналістів, зокрема, їхня заява.

«Ми, активісти Національного Корпусу, завітали до політичної школи “Я політик” з метою зупинити виступ депутата Миколаївської обласної ради М. Навінчаного, який проводив лекцію та вчив інших депутатів, як займатись політикою. Хочемо нагадати, що М. Навінчаний очолює у Миколаєві партію “Український вибір”, головою якої є В. Медвечук — кум Путіна. Кум президента країни, що не припиняє кошмарити нашу Батьківщину», - йдеться у повідомленні.

заява
facebook/Татьяна Дергачева

Також зазначається, що вони хотіли потрапити на сам захід та «провести бесіду».

«Ми вважаємо, що такі продажні депутати не мають жодного морального права ділитися своїм ганебним досвідом. Але нас не бажали слухати: двері були зачинені.Тож ми чекали на вулиці бесіди з М. Нєвінчаним, не порушуючи громадського порядку. Декілька годин очікування і Навінчаний вийшов, але, нажаль, змістовного діалогу не вийшло. Навінчаний з ганебними почестями покинув місце зустрічі. Ми, активісти Національного Корпусу, проявили бажання провести його до машини, але нам перегородила дорогу поліція, погрожуючи вогнепальною зброєю», - додали активісти.

Ніхто з активістів не постраждав, двох із них затримали, але згодом відпустили.

Нагадаємо, раніше активісти партії "Національний корпус" у Харкові напали на знімальний майданчик серіалу "За законами воєнного часу" та розтрощили декорації. Так, біля корпусу Національного технічного університету "ХПІ", де тривали зйомки серіалу про слідчих НКВС, активісти розбили таблички, трощили інші декорації, після чого розвішали на території знімального майданчику фотографії українців, розстріляних співробітниками радянської каральної служби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції