Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсоні відбувся мітинг на підтримку політв’язня Бекірова

У Херсоні відбувся мітинг на підтримку політв’язня Бекірова

Нелюдська поведінка росіян і приспішників окупантів обурює українців.

У Херсоні близько сотні людей вийшли на мітинг з вимогою звільнити Едема Бекірова – кримського татарина та громадянина України, якого місяць тому викрали російські спецслужби на в'їзді в окупований Крим. Напередодні самопроголошений суд півострова подовжив строк тримання його під вартою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бекірова звинувачують у перевезенні зброї, а зараз 57-річний чоловік з ампутованою ногою, хворий на цукровий діабет, який до того ж нещодавно переніс інфаркт та операцію на серці – не отримує медичної допомоги від окупантів. Це обурює кримськотатарську громаду та українців. "Дякуючи Богу, що там ще одна людина є, яка допомагає йому. І то він говорить: я не можу дивитися, він на моїх очах вмирає, тому що йому потрібні перев’язки. Він сам робить – ні лікарів, ні санітарів, ніхто до них не зайшов", - каже дружина ув’язненого Гульнара Бекірова.

Як повідомлялося, російська окупаційна влада Криму залишила під вартою викраденого кримського татарина Едема Бекірова. 57-річний політв’язень нещодавно переніс інфаркт, стан його здоров’я стрімко погіршується, однак нелюдам із керівництва незаконної адміністрації анексованої території на це байдуже.

Відео У Херсоні учасники мітингу вимагали звільнити заарештованого Едема Бекірова

У Херсоні вимагали звільнити кримського татарина Едема Бекірова, якого викрали російські спецслужби на території Криму ще місяць тому. Напередодні суд окупаційної влади півострова подовжив строк тримання його під вартою. 

У Херсоні учасники мітингу вимагали звільнити заарештованого Едема Бекірова

Залиште свій коментар

Вибір редакції