Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кіровограді через 15 років після відімкнення дочекались гарячої води

Комунальники придумали, як забезпечити 250 тисяч жителів обласного центру гарячою водою.

У Кіровограді нарешті відновили централізоване постачання гарячої води. Його припинили ще 15 років тому - через кризу. І лише тепер комунальники замислилися над тим, як забезпечити 250 тисяч жителів цього обласного центру гарячою водою, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок

Гарячу воду спочатку отримають лікарні, дитсадки та школи. Сьогодні зранку її вперше за 15 років почали постачати у поліклінічне об‘єднання. Медики кажуть: завдяки цьому у закладі відновлять чимало процедур.

Зараз фізіотерапевти готують списки хворих і уже сьогодні у процедурних кімнатах з‘являться перші пацієнти. Комунальники сподіваються, що кінця цього року з гарячою водою буде і решта міських бюджетних установ.

"Вартість гігаколоріі в перерахунку на електричні бойлера, які встановлені в бюджетних організаціях десь на 700 гривень дешевше на одній гігокалоріі", - запевнив директор Кіровоградської ТЕЦ Сергій Кравченко.

З постачанням води населенню складніше. Подекуди за 15 років встигли вирізати і здати у брухт труби. Тож по кожному будинку питання вирішуватимуть окремо.

Натомість поверненню централізованого постачання гарячої води радіють не всі містяни, адже за роки її відсутності понад 40 відсотків кіровоградців встановили автономне опалення.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Відео У Кіровограді відновили централізоване постачання гарячої води

Залиште свій коментар

Вибір редакції