Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Будинку кіно прийшли колеги, урядовці та рідні.

Сьогодні, 1 листопада, у Києві прощаються з мультиплікатором Давидом Черкаським. Як передає кореспондент ТСН, до Будинку кіно прийшли рідні та колеги Черкаського, зокрема легендарна актриса Лариса Кадочнікова. Також вшанувати мультиплікатора прийшов прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

У залі грають мелодії з мультфільмів, створених Черкаським, зокрема з "Лікар Айболить" та "Пригод капітана Врунгеля". Поховають Давида Черкаського на Берковецькому цвинтарі поруч із батьками.

Нагадаємо, 30 жовтня пішов з життя видатний український режисер-мультиплікатор Давид Черкаський. Два місяці після інсульту він пролежав в реанімації. Останні роки Черкаський робив комп’ютерні ігри та ніколи не скаржився на здоров’я – у 80 іще катався на лижах у Карпатах. Інсульт на початку вересня був цілковитою несподіванкою.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

ВідеоУ столичному Будинку кіно прощатимуться з Давидом Черкаським

87-річний режисер-мультиплікатор 2 місяці тому переніс інсульт. Колеги та друзі згадують Давида Яновича, як людину, яка любила життя й вміла жити на повну. Він неймовірно любив життя і свою роботу. Поховають Давида Черкаського на Берковецькому цвинтарі поруч із батьками.

У столичному Будинку кіно прощатимуться з Давидом Черкаським

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції