Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві попрощалися з неперевершеним Дмитром Гнатюком

Прощання зі співаком відбувалося в оперному театрі.

Сьогодні прощалися з Дмитром Гнатюком. 92 роки прожив цей видатний чоловік, із них більшу частину співав так, що про нього, а через нього і про Україну – знав увесь світ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Київський оперний театр не скасовував вечірню виставу. Афіша на 4 травня – "Євгеній Онегін". Збіг – це якраз один із десятків оперних образів, які втілив на сцені Дмитро Гнатюк. Попрощатися із своїм видатним земляком прийшли буковинці.

"Його пісні ще довго-довго будуть жити в серцях людей, і наше покоління буде згадувати, тому що такий голос – неповторний", - казали люди.

Оксамитовий баритон – так говорять про Дмитра Гнатюка. Свій талант він показував усьому світові. Виконував і оперні партії, і українські пісні.

"Йому пропонували в Австралії, в інших країнах залишитися. Йому пропонували прекрасне житло, він сам це мені розповідав. Але він сказав – без України я не зможу співати. Це його життєве кредо, це був великий патріот", - розповів ректор Національної музичної академії Володимир Рожок.

Відео Сьогодні прощалися із Дмитром Гнатюком

Про свою любов до України Дмитро Гнатюк говорив і в інтерв'ю ТСН, коли святкував 85 років.

"Я для себе відкрив ще одну таку таємницю: оця наша земля, моя земля, Україна – вона надихає", - зізнався співак у 2010 році.

На сцену оперного театру попрощатися із Дмитром Гнатюком прийшли сотні людей. Вони залишалися в залі, а з динаміків лунав голос артиста.

На цій сцені Дмитро Гнатюк не лише виконував оперні партії, а й робив постановки.

"Перша була – це "Князь Ігор", величезна гранд-опера про Київську Русь. Сам виконував головну партію. "Тарас Бульба", про яку він мріяв все життя і вдалося здійснити цю оперу", - розповів Рожок.

Та саме українськими піснями Дмитро Гнатюк увійшов у кожен дім – через радіо та телебачення.

"А коли ти думаєш про ці багато років – думаєш, я все ж таки не зря прожив життя своє", - говорив Гнатюк в інтерв'ю ТСН.

Із учителем, кумиром і володарем геніального таланту люди прощалися на вулиці біля київської опери оплесками і вигуками: "Браво!"

Як повідомлялося, видатний український співак Дмитро Гнатюк помер 29 квітня.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Залиште свій коментар

Вибір редакції