У Києві вперше показали фільм за книгою Кузьми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невдовзі прем’єрні покази почнуться в українських кінотеатрах.

У Києві презентували фільм за книжкою покійного співака Андрія Кузьменка "Місто, в якому не ходять гроші". Цю стрічку ще п’ять років тому разом із режисеркою Ганкою Третяк задумав сам фронтмен гурту "Скрябін", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сценарій він узгодити встиг, а от знімали кіно вже після автокатастрофи, яка стала для Кузьми фатальною. Через це плани помістити у фільм пісні "Скрябіна", раніше не відомі широкій публіці, втілити не вдалося. Натомість за кадром звучить його голос, як голос автора. Прем’єра стрічки у кінотеатрах відбудеться через місяць.

Як уже повідомлялося, 17 серпня Андрію Кузьменку могло б виповнитися 50 років. До ювілейної дати команда ранкового шоу "Сніданок з 1+1" готує документальний фільм про феноменального українського виконавця. Стрічка отримала назву "З днем народження, Чувак".

ВідеоУ Києві презентують фільм за книжкою покійного співака Андрія Кузьменка

"Місто, в якому не ходять гроші" - цю стрічку ще п'ять років тому разом із режисеркою Ганкою Третяк задумав сам фронтмен гурту "Скрябін". Сценарій він узгодити встиг, а от знімали кіно вже після автокатастрофи, яка стала для Кузьми фатальною. Прем'єра стрічки у кінотеатрах - за місяць.

У Києві презентують фільм за книжкою покійного співака Андрія Кузьменка

Залиште свій коментар

Вибір редакції