Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму релігійні обряди мусульман можуть стати незаконними

Такі заходи не робилися навіть у Радянський Союз

Кримським імамам натякнули на те, що традиційні поховальні та поминальні обряди, що відбуваються вдома, будуть поза межами закона.

Про це написав муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов у своєму Facebook.

У своєму повідомленні він зазначив, що зібрання, де читається Коран та молитви за померлого, не забороняли навіть під час Радянського Союзу.

"Я з дитинства бачив як літні люди збиралися у нас вдома, щоб помолитись за померлого. В ті часи, коли в Україні не було жодної мечеті, і не можна було відкрито проводити ніяких мусульманських обрядів, це було єдине, що залишалось у людей від віри батьків", - написав він.

За його словами, таким втручанням в релігійне життя людей, російська влада прискорює "загибель недоімперії", адже, як вважає Ісмагілов, не можна в людей відбирати компоненти національної та релігійної ідентичності.

"Людей буде не зупинити, коли їм нема чого буде втрачати, окрім кайданів", - додав муфтій.

Відомо, що російська окупаційна влада, яка діє в Криму, постійно проводить репресії щодо мусульман. Аргументами цьому виступають звинувачення на адресу мусульман, що вони нібито співпрацюють з ісламською організацією "Хізб ут-Тахрір", яку у Росії віднесли до терористичних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції