У Кривому Розі власниця барів перетворила танцівниць на секс-рабинь

Дата публікації
Перегляди
2697
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кривому Розі власниця барів перетворила танцівниць на секс-рабинь

На роботу найчастіше йшли студентки

Організаторка незаконного бізнесу уже неодноразово судима за торгівлю людьми.

У Кривому Розі правоохоронці накрили два топлес-бари, в яких танцівниць примушували надавати сексуальні послуги клієнтами. Щонайменше для двадцяти трьох мешканок міста робота в топлес-клубах під назвою "Рай" обернулася справжнім пеклом. Правоохоронці кажуть, дівчат наймали на роботу танцівницями, а вже на другий день обтяжували додатковими обов'язками. Їх замикали в кімнаті та примушували до сексу із клієнтами.

На роботу у криворізькі топлес-бари "Рай" та "Рай-2" найчастіше йшли студентки. Шукали підробітку у вільний від навчання час. Думали, що будуть танцювати, а потрапляли у справжнє рабство. У дівчат могло бути по 10-15 клієнтів, працювали вдень і вночі, не спали по 2-3 доби.

Правоохоронці кажуть, що тридцяти чотирирічна власниця барів уже неодноразово судима за торгівлю людьми та звідництво. Дівчат шукала через оголошення в місцевій пресі та в Інтернеті. Обіцяла високу зарплатню та хороші умови праці. Головні вимоги - приємна зовнішність та вміння танцювати. Дівчата кажуть , що тих, хто намагався втекти додому або пручався - жорстоко били.

Міліції знадобилося понад три місяці, щоби викрити всю злочинну мережу у клубах "Рай". Вони звільнили двадцять трьох дівчат, від 15-ти до 30-ти років, яких утримували та змушували надавати сексуальні послуги. З'ясувалося, за годину роботи дівчат - власниця клубу отримувала від клієнта 300 гривень. Ті працювали майже безкоштовно.

"Існувала система штрафів, за невдоволення клієнта, за відмову, за інші провини, в результат вони працювали практично безкоштовно", - розповів старший оперуповноважений відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми Криворізького міськуправління міліції Дмитро Логвинов

Нині організаторку незаконного бізнесу і шістьох її спільників - шоферів, охоронців та адміністраторів - заарештували. Їх обвинувачують у сутенерстві та незаконному позбавленні волі багатьох людей. Правоохоронці пояснюють, за ці тяжкі злочини затриманих можуть покарати 10-тьма роками ув'язнення.

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці зловили африканського торговця людьми. 27-річного "рабовласника" спіймали на гарячому, коли він продавав двох жінок у секс-рабство.

Читайте також:

ЗМІ: силовики Кадирова таємно тримають в Чечні "гареми" секс-рабинь

Російський бізнесмен тримав у рабстві більше півсотні українців

Українки їздили в Європу на "пристойну роботу", а опинялися в секс-рабстві

У Криму росіянин продавав дівчину в рабство за 4 автопокришки

Пекло у топлес-клубі "Рай"

Пекло у топлес-клубі "Рай"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2697
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація