ЗМІ: силовики Кадирова таємно тримають в Чечні "гареми" секс-рабинь

За даними британських ЗМІ, рабинями роблять чеченських дівчат, які певним чином порушили суворий ісламський закон.

Силовики чеченського лідера Рамзана Кадирова з його відома і схвалення тримають в секретних місцях цілі "гареми" секс-рабинь, яких щодня жорстоко ґвалтують і б'ють.

Про це пише британське видання The Sunday Times, посилаючись на анонімні джерела в Чечні і правозахисника, який зустрічався з однією з таких рабинь - Заліною Ісраїловою, нині вбитої.

У статті докладно описана її історія і робиться припущення, що подібної долі піддаються десятки її землячок.

Відповідно до джерел видання, рабинями роблять чеченських дівчат, які певним чином "зганьбилися" в очах насаджуваного в республіці суворого ісламського закону - наприклад, матерів-одинаків або жертв насильства.

Ісраїлова якраз була матір'ю-одиначкою: вона народила доньку, відразу після чого батько дитини (судячи з тексту, він не був їй чоловіком, а лише коханцем) кинув її, одружився з іншою і забрав дитину.

Цей чоловік - високопоставлений представник сил безпеки Кадирова, і саме його товариші по службі перетворили його колишню кохану в секс-рабиню.

Під загрозою вбивства Заліну викрали - родичі бачили, як її відвезли на машині з затемненими стеклами. За їх словами, її відвезли на якусь "тренувальну базу" бійців.

На базі вже знаходилися 10 таких же молодих жінок. Їх тримали голими в одному великому приміщенні, де вони спали, їли і милися. З місця на місце їх перевозили з зав'язаними очима. Щоночі чоловіки їх ґвалтували, в тому числі з усілякими збоченнями, а також били.

Склад "гарему" змінювався, пише видання: деяких жінок вивозили, і їх більше ніхто не бачив, на їхнє місце привозили нових. Як мінімум одну стратили, коли вона стала шукати допомоги. З іншими просто поводилися дуже погано, "гірше, ніж з бродячими собаками", йдеться в статті. Дві дівчини завагітніли і народили там же, на базі.

Те, що їх мучителями є силовики Кадирова, підтвердилося після того, як одна зуміла вкрасти у одного з чоловіків мобільний телефон. У ньому знайшовся особистий номер глави республіки, за яким жінка і зателефонувала зі скаргами. Однак Кадиров лише відчитав свого бійця за те, що той "дозволяє своїй повії здійснювати такі дзвінки".

Цю дівчину в підсумку застрелили, пише видання.

Рабство
nowaday.biz
Силовики Кадирова таємно тримають в Чечні "гареми" секс-рабинь. Ілюстрація
Заліні Ісраїловій, навпаки, вдалося втекти - як пише видання, за допомогою одного з ґвалтівників, який раптом пожалів її. Жінка поїхала до Петербурга, а також деякий час провела за кордоном - у Франції та Туреччини, де лікувалася і відновлювалася після завданих їй у секс-рабстві фізичних і душевних травм.

До цього, в Грозному з нею і зустрілися чеченські правозахисники, у тому числі той, на якого посилається видання, а також, як стверджується, співробітниця "Меморіалу" Наталія Естемірова.

За словами джерела, вона готувала доповідь про злочини чеченських силовиків проти жінок і хотіла зібрати більше фактів. У неї мала відбутися друга зустріч з Ісраїловою, але влітку 2009 року правозахисниця була знайдена мертвою.

У листопаді минулого року The Sunday Times розшукав Заліну в Петербурзі, і та погодилася зустрітися з чеченським посередником. За його словами, вона в точності повторила ту історію, що чула від неї Естемірова. Жінка, якій "довелося пройти через пекло", була як і раніше налякана і емоційно зламана.

На умовах анонімності вона погодилася дати інтерв'ю, але воно так і не відбулося, оскільки вона як раз поїхала лікуватися за кордон. А потім було вже пізно. Їй подзвонив брат з Чечні і повідомив, що вона може безбоязно повернутися в республіку і зустрітися з дочкою.

Вона повірила і повернулася. І лише минулого тижня британське видання довідалося від чотирьох різних джерел в республіці, що Ісраїлова була вбита і похована в безіменній могилі.

За словами одного з родичів, колишні насильники вбили Заліну, тому що вона занадто багато знала і бачила.

Водночас, правозахисниця Human Rights Watch Тетяна Локшина, яка добре знайома з ситуацією в Чечні, повідомила, що чутки про "гаремах рабинь", пов'язаних з чеченськими силовими структурами, ходять давно, проте підтвердити фактами їй не поки вдавалося. Конкретно про випадок Ісраїлової вона нічого не чула.

Відзначимо, що в оточенні Кадирова взагалі категорично заперечують, що такі факти мали місце, і заявляють, що подібні чутки - "частина кампанії ідеологічного терору щодо Чеченської республіки".

Читайте також:

Українки їздили в Європу на "пристойну роботу", а опинялися в секс-рабстві

У Москві застрелили полковника Буданова, який зґвалтував та вбив 18-річну чеченку

Актор зґвалтував дочку, а потім змусив її займатися сексом з 200 чоловіками 

В Ізраїлі заарештовано голову секти, який тримав у рабстві 32 дружини і 100 дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: