Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому пенсіонерці відірвало пів пальця дверима маршрутки

Мізинець затисло дверима.

У Кропивницькому подорож громадським транспортом завершилася для пенсіонерки ампутацією частини мізинця. Пасажирка намагалася зайти у переповнений мікроавтобус, коли двері раптом зачинилися, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Постраждала 70-річна Клавдія Цима того вечора поверталася з правнучкою з кінотеатру і пару зупинок вирішили під'їхати на маршрутці. "Двері закриваються і відчуваю, що щось зажало. Кажу, що у мене нігтя відірвало. Я не бачила, що у мене вже там пучки немає", - згадує жінка.

Потерпіла перемотала палець хусткою, доїхала додому. Коли побачила, що їй відірвало пів пальця, то на таксі поїхала до травмпункту

Своєю чергою, водій маршрутки, де жінка отримала травму, каже, що про небезпеку попереджав. "Кажу, жіночко, не варто сюди заходити. Тричі сказав. Вона внучку запхнула і сама теж", - каже водій Анатолій Малєванкін.

Потерпілу ці слова обурюють: "Не говорив він, що маршрутка повна, що я не повинна заходити. Такого не було".

Відео Жінці відірвало півпальця дверима маршрутки у Кропивницькому

Поїхала маршруткою – втратила півпальця. У Кропивницькому подорож громадським транспортом завершилася для жінки ампутацією частини мізинця. Пасажирка намагалася зайти у переповнений мікроавтобус, коли двері раптом зачинилися. Чи отримає потерпіла компенсацію – у сюжеті.  

Жінці відірвало півпальця дверима маршрутки у Кропивницькому

Жінка лікується власним рахунком. Аби отримати компенсацію від страхової, все треба було робити інакше, пояснили юристи. "Варто викликати поліцію, у більшості випадків- ще й швидку. Вона забере з місця пригоди. Варто мати квиток, який підвердить, що є договір перевезення", - каже адвокат Віталій Собкович.

Квитка жінка не мала, бо навіть проїзд оплатити не встигла, пояснює водій. "Ми проконсультувалися у нашій страховій. Квитка немає, звернення не було. Випадок не зафіксований. Зрозуміло, що ми зі свого боку допоможемо цій сім'ї", - каже директорка автотранспортного підприємства Тетяна Глобенко.

На підприємстві обіцяють провести позапланові інструктажі для водіїв. Потерпілій лікарі обіцяють зняти шви вже за два тижні.

Кореспондентка ТСН Олена Шворак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції