У Львівській області блискавка вбила школяра, який пас корів

У Львівській області блискавка вбила школяра, який пас корів

Хлопцеві було 15 років.

У Львівській області блискавка вбила 15-річного школяра. Хлопець разом із сестрою пасли корів. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Під час грози, яка заскочила зненацька, діти додому не утікали, бо пильнували худобу. Сховатися у полі не було де. Розряд влучив просто у хлопця. "Пішов пасти корови з сестричкою. Йому 15, а маленькій - 10 років Ані. Блискавка влетіла в середину, таку дірку вибила в лівій стороні", - згадує бабуся загиблого  Василина Масюк.

Гроза розпочалася о 5 вечора, каже сусідка родини. Вона гнала гусей додому і перестріла Миколу на пасовиську. Сказала, аби обов’язково вимкнув телефон, бо починається гроза. Вимкнув чи ні, зараз можна тільки здогадуватися. 

Першою кинулася допомагати Миколі десятирічна сестричка, яка разом із ним пасла корів. Вона й покликала рідних на допомогу. Швидка приїхала за кілька хвилин, але тіло уже було бездиханне. 

Микола закінчив 9 клас, допомагав по господарству і мамі, а також сусідам.

Відео Блискавка вбила 15-річного школяра у Львівській області

У Львівській області блискавка вбила 15-річного школяра. Хлопець разом із сестрою пасли корів. Під час грози, яка заскочила зненацька, додому не утікали, бо ж пильнували худобу. А сховатися у полі не було де. Розряд влучив просто у хлопця. Що могло притягти громовицю та як убезпечити себе під час грози – у сюжеті.  

Блискавка вбила 15-річного школяра у Львівській області

Одне з найголовніших правил під час грози — це вимкнути мобільний телефон. Він слугує приймачем для блискавки. Якщо ж опинитися у полі, то варто обрати найбільше заглиблення і присісти. Ці правила можуть врятувати життя.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів