У Львівській області відкриють новий сервісний центр МВС: адреса, перелік послуг

У Львівській області відкриють новий сервісний центр МВС: адреса, перелік послуг

Сервісний центр МВС вперше розпочне роботу у с. Зимна Вода.

У вівторок, 6 жовтня, відбудеться офіційне відкриття територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Львівській області за адресою село Зимна Вода, вулиця Городоцька, 16.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Сервісний центр МВС 4649 вперше розпочне роботу у с. Зимна Вода і стане дев’ятим за рахунком центром у Львівській області. Близьке розташування до м. Львова, дає можливість обслуговувати не лише мешканців с. Зимної води та навколишніх населених пунктів, але й створює комфортні умови для львів’ян", — розповіли у відомстві.

Серед основних послуг, які можна буде отримати у цьому центрі:

  • реєстрація та перереєстрації авто;
  • заміна та видавання посвідчень водія;
  • замовлення та видавання довідки про відсутність судимостей;
  • скласти іспити на право керування транспортним засобом.

Під час відкриття також відбудеться презентація "зелених" номерних знаків, які впроваджуються для особистих електромобілів, електромобілів-таксі, електробусів та інших типів електричного транспорту.

Повідомляється, що запис до черги відбувається електронно через особистий кабінет водія, де користувач обирає зручний день та час. На території є велика кількість місць для паркування, банк, місце для очікування та кафе.

Фото: МВС

Сервісні центри МВС — це сучасні технології, відкритий простір та спеціально підготовлений оновлений кадровий склад. Сервісний центр у Львівській області облаштований на комплексі з сучасною інфраструктурою європейських стандартів, де встановлені камери відеоспостереження, функціонує електронна черга, нова інформаційна система, облаштований зручний зал очікування та дитячий куточок.

Нагадаємо, раніше Головний сервісний центр МВС запустив для водіїв черговий онлайн-сервіс. Йдеться про перевірку свідоцтва щодо підготовки водіїв транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2346
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація