Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові на дві доби затримують рейс до Неаполя

Частина пасажирів вилетіла іншими літаками, а з півсотні людей чекатимуть до завтра.

Близько сотні людей  уже понад півтори доби не можуть вилетіти зі Львова в Неаполь. Рейс мав відбутися учора близько полудня, але його кілька разів переносили і востаннє анонсували на завтрашній обід, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зі Львова до Венеції вилітає літак Ernest Airlines, на його борту зо два десятка пасажирів, які на півтори доби застрягли у місті, бо напередодні авіакомпанія скасувала рейс, нічого не пояснюючи. Серед "заручників" такого рішення опинилися багато заробітчан, а також туристи, які їдуть до Італії на відпочинок, а також італійці, які гостювали в українських родичів. Усіх охочих поселили у готель. Ті, хто дуже поспішає, впродовж дня штурмували кабінку авіакомпанії з вимогою перереєструвати їх на інші рейси, кому не вдавалося – брали квитки на іншого авіаперевізника. "Ми купили за свій кошт нові квитки, летимо до Риму, а з Риму ми будемо добиратися своїм ходом – автобусом. Ми купили на МАУ – нашу, українську компанію", - пояснюють люди.

Обурені пасажири кажуть, що сплатили за два квитки більше 15 тисяч гривень, але на телефонні дзвінки не відповідають ні українська, ні італійська гарячі лінії авіакомпанії. "Ми вже подали всі документи по інтернету на повернення грошей за квитки і за моральні збитки", - кажуть невдоволені клієнти Ernest Airlines. Деяким пасажирам прийшли електронні листи від авіакомпанії, де йдеться про якийсь страйк, проте деталей цього не повідомляється. Довідка львівського аеропорту теж нічого не знає. "У нас нема інформації, авіакомпанія не повідомила. Вони просто дають інформацію по факту: рейсу не буде, переноситься, скасовується, нам не повідомляють причину, чому і так далі", - пояснив представник Львівського аеропорту ім. Данила Галицького Юрій Бісик.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

ВідеоБлизько сотні людей уже понад півтори доби не можуть вилетіти зі Львова в Неаполь

Рейс мав відбутися учора близько полудня. Його кілька разів переносили, востаннє - на завтрашній обід. Деякі пасажири вирішили не чекати і  намагаються дістатися Італії з іншими перевізниками.

Близько сотні людей уже понад півтори доби не можуть вилетіти зі Львова в Неаполь

Залиште свій коментар

Вибір редакції