У Львові вимкнули опалення через потепління

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подача тепла до лікарень, поліклінік та садочків не призупинена.

У Львові відсьогодні, 29 жовтня, призупинено опалювальний сезон через потепління.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зазначається, що опалення вимкнули для населення, і це не стосується лікарень, поліклінік та садочків.

"Згідно з нормативними документами, опалювальний сезон для населення розпочинається тоді, коли протягом трьох діб середньодобова температура становить +8°C", - пояснили у міськраді.

Так, згідно з погодними умовами на сьогодні та огляду на прогноз синоптиків на цей тиждень, а саме суттєве підвищення температури до +18°C, було ухвалено рішення призупинити подачу опалення до житлових будинків.

У міськраді запевнили, що будуть постійно моніторити прогноз погоди і в разі пониження температури подачу опалення до житлових будинків буде відновлено.

Нагадаємо, у низці регіонів України органи місцевого самоврядування необґрунтовано підвищували тарифи на тепло. Було зафіксовано випадки зростання тарифу на 10-20%, в окремих випадках до 50%.

ВідеоУряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Вже офіційно відома остаточна ціна на газ. Цього тижня Уряд на своєму порталі опублікував постанову, де чітко прописані строки зростання ціни на газ для населення. 8550 гривень – це лише перша хвиля. Стільки платитимемо за тисячу кубів від 1 листопада цього року і до 1 травня наступного. 

Уряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Залиште свій коментар

Вибір редакції