Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві показали єдиного в Україні малюка такіна

Ці рідкісні тварини проживають в Індії та Китаї, тож миколаївському зоопарку пощастило.

У Миколаївському зоопарку вперше до відвідувачів вийшов єдиний в Україні малюк такінів Річард. Батьки його приїхали з країн Балтії, а він народився вже в Миколаєві. Такіни - рідкісні тварини, і через дивну зовнішність їх називають міфічними, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Працівник зоопарку Світлана Піскун розповідає, що коли Річард народився, він був схожий на маленького ведмедика. Навіть так само гарчав. Тепер трохи переріс і його за дивну зовнішність у зоопарку жартома називають газеле-биком.

Такіни унікальні в першу чергу своїм зовнішнім виглядом. Таке враження, що вони поєднали у собі одразу кількох тварин. Це і бик, і коза, і навіть лось. Насправді такін – найближчий родич кози, пояснюють у звіринці.

Відео У Миколаївському зоопарку вперше до відвідувачів вийшов малюк такінів

Такіни занесені до Міжнародної червоної книги. Ареал проживання - Індія та Китай. У Китаї такінів оголосили національним скарбом. Продавати їх за кордон суворо заборонено. Тож Миколаївському зоопарку пощастило.

Поки що маленький Річард гуляє лише з мамою. Із батьком спілкується тільки через огорожу. Працівники зоопарку побоюються, аби той випадково не травмував малюка. Об'єднати родину планують через місяць, коли дитинча зміцніє.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Фотогалерея Унікальна тварина. У зоопарку Миколаєва показали першого українського газелебика (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції