У Миколаєві в барі відмовилися обслуговувати "неруських" клієнтів

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Миколаєві в барі відмовилися обслуговувати "неруських" клієнтів

Ображені клієнти мають намір скаржитися у міліцію, прокуратуру та посольство.

У міліції кажуть, що це — кримінальний злочин.

У Миколаєві в барі в центрі міста відмовляються обслуговувати людей із неслов'янською зовнішністю. Офіціанти та охоронці закладу, не соромлячись, кажуть: причина відмови в обслуговуванні – національність. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Кандидат екологічних наук Хайям Хагигатоґлу в Миколаєві живе останні 20 років, має українське громадянство. Для нього стала шоком відмова в обслуговуванні в кав'ярні через азербайджанське коріння.

"Підійшли до нас офіціант та охоронець: ми вас обслуговувати не будемо, через національну ознаку. Просили покинути приміщення. Для нас це була образа, приниження, було дико боляче", - розповів Хайям Хагигатоґлу.

"Ми попросили назвати причину. Нам сказали, що "неруських" не обслуговують", - розповідає Тетяна Аміросланова.

Усю сцену випровадження з кафе потерпілі знімали на мобільний телефон. Після скандалу обурені клієнти з'ясували, що у цьому кафе таке правило діє не перший рік. Чому - в адміністрації закладу не пояснюють, перед журналістами зачиняють двері.

Згодом із кафе вийшла дівчина, назвалась адміністратором. Утім і від неї домогтися відповіді, чому не обслуговують не всіх, неможливо.

У Миколаєві відмовляються обслуговувати чоловіків із неслов’янською зовнішністю

У Миколаєві відмовляються обслуговувати чоловіків із неслов’янською зовнішністю

У міліції пояснюють, що відмова обслуговувати людей, посилаючись на національність чи расову приналежність – кримінальний злочин. От тільки заяв від потерпілих поки що не мають.

"У разі якщо така заява надійде до міліції і в ній будуть викладені факти порушеня прав людини за національною або расовою належністю, вона буде розглядатись у призмі ст. 161 ККУ. Санкція передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі до 8 років", - каже Тетяна Лисецька, речник міліції Миколаєва.

Потерпілі кажуть, що скарги до мерії, міліції, прокуратури та посольств направлять найближчим часом. Справу мають намір довести до суду і домогтися покарання для персоналу та адміністрації кафе, де відмовляють в обслуговуванні за національною приналежністю.

Нагадаємо, російська православна церква визначила, як правильно бути "русским".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація