У Миколаєві зникла 4-річна дитина разом з бабусею

Зниклих розшукують вже третій день.

Чотирирічну Софію Соколову вже третій день розшукують у Миколаєві, вона зникла разом зі своєю бабусею Людмилою Соколовою, повідомляється у випуску ТСН.12:00.

Батьки віддали дівчинку бабусі на вихідні. У понеділок прийшли забирати, але двері ніхто не відчинив. Вдома ні бабусі, ні дитини не було. На всі дзвінки Людмила Соколова не відповідає.

Поліція офіційно оголосила її в розшук. Відомо, що жінка знімала гроші в одному з банкоматів Каховки, що на Херсонщині.

Жінці 54 роки. Дівчинка має особливу прикмету – родову пляму на обличчі. Була одягнута у рожеві чоботи, чорну куртку та білий капелюх з оленем. Батьки дівчинки підозрюють, що бабуся могла її забрати, щоб таємно від них похрестити.  

У Миколаєві зникла 4-річна Софія Соколова_2
Софійка Соколова

"Бабуся позиціонує себе як глибоко віруюча людина. У нас були розбіжності щодо хрещення в російському або українському патріархаті. Вона наполягала на російському. У нас не вийшло досі похрестити. можливий варіант, що вона повезла дитину хрестити без нашого відома", - каже мати дитини Вікторія Соколова.

У Миколаєві зникла 4-річна Софія Соколова_3
Бабуся Людмила Соколова

Нагадаємо, днями в Одесі з дитячого майданчика зник 9-річний хлопчик. Згодом з'ясувалось, що його викрала жінка, їх разом затримали на одеському Привозі. Нині викрадачку посадили під цілодобовий домашній арешт,прокуратура наполягає на проведенні психіатричної експертизи.

Залиште свій коментар