Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві звільнили директора бронетанкового заводу

Про таке рішення оголосив "Укроборонпром".

Державний концерн "Укроборонпром" звільнив з посади директора держпідприємства "Миколаївський бронетанковий завод". Про це повідомляє прес-служба концерну.

Звільнення пов'язане з боргами із зарплати працівникам. Зазначається, що підприємство два місяці не виплачувало зарплати через протерміновану кредиторську заборгованість за договорами з Міністерством оборони України. Як наслідок Державна казначейська служба не погоджувала платежі за поточними договорами з Міноборони. 

"Неналежне виконання Державного оборонного замовлення, в умовах, коли в країні йде війна – неприпустимо. Це наносить пряму шкоду не тільки обороноздатності України, але і самому підприємству, яке залишається без цінних фахівців через затримки заробітної плати. Враховуючи те, що таке неефективне керівництво підприємством призведе до появи ще більших проблем, мною було прийнято рішення звільнити Миколу Кістріна з посади", – заявив гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін.

Нагадаємо, всередині липня Верховна Рада ухвалила закон, за яким в Україні не можуть бути визнані та виконані рішення іноземних судів у справах щодо стягнення заборгованості з підприємств оборонного компексу, внесених до переліку об'єктів держвласності, на користь країни-агресора. Таким чином "Укроборонпром" звільнили від претензій з боку Росії.

Вибір редакції