У Міносвіти назвали дати проведення ЗНО 2020 з усіх предметів

У Міносвіти назвали дати проведення ЗНО 2020 з усіх предметів

Фото: УНІАН

Інформацію про результати основної сесії ЗНО абітурієнти отримають до 29 липня.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики, а завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Про це повідомили на сайті Міністерства освіти та науки України.

"Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики - 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов - 6 липня, з англійської мови - 7 липня, з історії України - 9 липня, з біології - 13 липня, з географії - 15 липня", - розповіли в МОН.

Зазначається, що завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань, зареєстровані учасники зможуть до 4 травня.

"Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів розмістять на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня", - додали у повідомленні.

Водночас додаткову сесію ЗНО планують провести у період від 23 липня до 11 серпня, а свої результати учасники зможуть отримати до 14 серпня. 

"Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня - 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого - 24 березня", - пояснили у міністерстві. 

Як повідомлялося, цьогоріч ЗНО відбудеться з дотриманням заходів безпеки: учасникам тестування будуть вимірювати температуру, а приміщення - дезінфікуватимуть. Перед цим, 15-17 числа, може відбутися пробне тестування. 

Абітурієнти, які вступають на контрактну форму навчання у вищі навчальні заклади, зможуть дистанційно подати увесь пакет документів, включно з оригіналами. Вступники, які пройдуть на бюджетні місця, мають особисто подати папери, але в певні години. 

Нагадаємо, цьогоріч через пандемію нового коронавірусу в школах запровадили дистанційне навчання. Зокрема, 6 квітня на 11 телеканалах України розпочалися уроки онлайн. Над проєктом "Всеукраїнська школа онлайн" працювали майже пів сотні педагогів.

У зв'язку з подовженням карантину дистанційне навчання у 2020 році триватиме до кінця навчального року, тобто до 31 травня. Після цього учні підуть на канікули, без проведення шкільної лінійки до останнього дзвоника. Випускні вечори у Міністерстві освіти та науки України теж радять не проводити. Свідоцтва та табелі про закінчення навчання учні отримають на електронну пошту.

ЗНО під час карантину: за якими правилами відбуватиметься тестування випускників

ЗНО під час карантину: за якими правилами відбуватиметься тестування випускників

Повʼязані теми:

Наступна публікація