У Мосулі двоє журналістів загинули, висвітлюючи бойові дії

Двоє інших отримали поранення.

В іракському місті Мосулі у результаті вибуху міни загинув курдський та французький журналісти, двоє інших французьких журналістів отримали  поранення.

Про це повідомило ВВС.

Вибух стався у західному районі Старого міста у понеділок ввечері, 19 червня.

Як повідомляє джерело, журналісти готували матеріал про бойові дії у Мосулі для програми "Спеціальний посланець" телеканалу France 2.

Французький відеожурналіст Стефан Вільнєв помер сьогодні уночі, 20 червня, від отриманих травм у військовому госпіталі США, куди його та інших поранених направили одразу після інциденту.

Його колеги - Вероніка Робер та Семюел Форе - отримали серйозні поранення.

Крім того, одразу на місці загинув курдський репортер та перекладач Бахтіяр Хаддад, який супроводжував групу журналістів.

Зазначимо, що інформацію про це в своєму Twitter підтвердив журналіст Самуель Форе. Він підкреслив, що засмучений долею своїх колег.

Нагадаємо, що у кінці травня іракська армія розпочала фінальний наступ на останні райони Мосула, які контролюються бойовиками "Ісламської держави".

Раніше повідомлялося, що від початку  боїв за західний Мосул загинули 284 військовослужбовці іракських сил безпеки, більше 1600 отримали поранення. Битва за східну частину міста, яка вже перебуває під контролем уряду, забрала життя 490 іракських військових, більше 3000 отримали поранення. 

ВідеоІракська армія розпочала спецоперацію по звільненню міста Мосул

Залиште свій коментар