Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МОЗ розповіли про стан дітей, які отруїлися у таборі на Київщині

11 дітей оглянули лікарі та відпустили додому, одну дівчинку госпіталізовано до "Охматдиту".

Всіх 12 дітей, які отруїлись у дитячому таборі "Славутич" на Київщині, оглянули лікарі та не встановили причин для госпіталізації, лише одна дівчинка перебуває у тяжкому стані.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

"12 дітей були оглянуті лікарями, було проведено відповідні обстеження та аналізи. Лікарі підтвердили, що 7 з них мають ознаки захворювання. Покази до госпіталізації відсутні. Наразі очікуються результати лабораторних досліджень", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дівчинку, яка перебуває у тяжкому стані, госпіталізовано до "Охматдиту" через наявність супутнього захворювання. Інші діти в таборі почуваються добре – жодних скарг до лікарів не надходило.

Нагадаємо, у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Найбільш постраждала учениця спортивної школи Дерюгіних, яка прибула у складі групи з 28 дітей, щоб готуватися до змагань. Вона перебуває у тяжкому стані, лікарі боряться за її життя.

У самому таборі виключили можливість отруєння дітей у їдальні, там вважають, що інцидент стався через фізичні перенавантаження.

ВідеоВ приватному дитячому таборі на Київщині отруїлося 12 дітей

Отруєння в приватному дитячому таборі на Київщині. Дванадцять дітей занедужали від невідомої речовини. Найгірше - восьмирічній дівчинці. Вона впала у кому і зараз в реанімації. 

В приватному дитячому таборі на Київщині отруїлося 12 дітей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції