У параді на День Незалежності братимуть участь підрозділи країн НАТО

Парад відбудеться 24 серпня на головній вулиці столиці — Хрещатику.

В урочистих заходах з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України братимуть участь військові підрозділи від близько 10 країн НАТО.

Про це повідомив міністр оборони генерал армії Степан Полторак під час перевірки підготовки особового складу, який залучається до військового параду.

"Ми запросили взяти участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня Незалежності України наших закордонних партнерів, своїх закордонних колег — представників оборонних відомств і Міністрів оборони країн-партнерів, з якими ми співпрацюємо, проводимо спільні навчання, які допомагають нам реформувати вітчизняне військо та оборонне відомство за стандартами НАТО", - сказав він.

За словами Полторака, наразі отримано підтвердження від 6 країн.

"Це будуть представники із країн Альянсу та Грузії", — додав міністр.

Нагадаємо, до Дня незалежності в Києві відбудеться військовий парадКабінет Міністрів в рамках підготовки та відзначення 26-ї річниці Незалежності затвердив план урочистих заходів.

Зокрема, план передбачає проведення параду військ на вул. Хрещатик в Києві і сприяння національному телепроекту "Українська пісня" у Львові.

Також буде забезпечено створення різноманітних медійних, освітніх, культурних проектів, зустрічей, дипломатичних прийомів та вшанування пам'яті героїв, які віддали життя за незалежність України. План заходів було розроблено на виконання указу президента учасниками оргкомітету, утвореного за рішенням Кабміну.

Загалом план налічує понад півтора десятка заходів, в тому числі заходи безпеки та підтримки правопорядку в Києві та інших містах. Окремий рядок – проведення Дня державного прапора в усіх населених пунктах та закордонних дипустановах. 

Залиште свій коментар