Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді пропонують націоналізувати майно російських компаній

Зміни до Закону "Про санкції" пропонує внести депутат від БПП Роман Зварич.

У Верховній Раді України було зареєстровано законопроект, яким передбачається націоналізація майна державних російських банків та компаній.

Відповідний законопроект щодо внесення змін до Закону "Про санкції" до парламенту вніс депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Роман Зварич, який нещодавно склав присягу народного депутата. 

"Метою розроблення законопроекту є законодавче врегулювання можливості застосування спеціальних економічних санкцій до українських юридичних осіб, юридичних осіб, які знаходиться під контролем української юридичної особи, громадян України, запровадження секторальних (без визначення кола осіб) санкцій щодо заборони господарської діяльності та передачі у власність України майна держави-агресора чи юридичної або фізичної особи, які порушили відповідні права та інтереси України, а також встановлення відповідальності за порушення законодавства про санкції", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

У документі також вказується, що у зв`язку з війною на Сході України та анексією Криму держава зазнає значних майнових втрат та обмежується її сталий економічний розвиток, а тому у відповідь на такі загрози "необхідно забороняти господарську діяльність та передавати у власність України майно держави агресора чи юридичної або фізичної особи, які порушили відповідні права та інтереси України та її громадян". Проте, за словами автора законопроекту, на законодавчому рівні впровадження подібних санкцій не врегульовано.

Нагадаємо, 2 травня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення про продовження старих та запровадження нових економічних санкцій проти Росії.

ВідеоПоки Америка вводить санкції, як протидіє російській агресії Україна

Америка завершує серію нищівних ударів по ключовим російським бізнесменам та політикам переможним хуком санкцій. 50 друзів Путіна за лічені дні втрачають понад шістнадцять мільярдів доларів. Росія оговтується від нокдауну та обіцяє достойну відповідь Заходу. Головне ж питання наступне - поки Америка вводить санкції, як протидіємо російській агресії ми? Програма "Гроші" розслідує, хто з друзів Путіна продовжує вільно вести бізнес в Україні.

Поки Америка вводить санкції, як протидіє російській агресії Україна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції