Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівному гілляка потрощила чотири авто і стовп

У Рівному гілляка потрощила чотири авто і стовп

Власники машин будуть судитись з комунальниками.

Одразу чотири машини та стовп потрощила одна гілляка в Рівному, яка відчахнулась од дерева, що росте в дворі багатоповерхівки.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Спочатку гілка впала на електродроти, ті потягли за собою стовп, а він упав прямісінько на автомобілі. Один із легковиків куплений лише тиждень тому, і після падіння стовпа відновленню не підлягає.

Нині всі четверо автовласників готують судовий позов до комунальників, бо ті не догледіли аварійне дерево. «Все пошкоджено: дах, капот, правий бік, двері, крило. Будемо звертатися до суду для відшкодування збитків», - каже рівнянин Валенти Мигун.

Комунальники ж твердять, що дерево аварійним не виглядало, тому і не пиляли його. «Нехай подають до суду! Це дерево – непередбачувана ситуація. До того ж, місця стоянки там немає, що машини паркують», - переконує головний інженер ТОВ «Керуюча компанія «Західна» Володимир Якимчук.

Нагадаємо, що кілька днів тому у Києві на Печерську на жінку впало дерево. Постраждала у результаті інциденту сильно вдарилася головою об асфальт та пошкодила руку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції