У СБУ пояснили, чому не депортують Шувалова

Спецслужба збирає усю інфомрацію про росіян, які працюють на "Інтері".

Служба безпеки України не депортує куратора інформаційної політики телеканалу "Інтер" громадянина РФ Ігоря Шувалова через відсутність підстав для цього.

Про це в ефірі Громадського заявив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук.

"Казати на сьогоднішній момент, що є підстави про скорочення терміну перебування пана Шувалова в Україні ми не можемо, я говорю про це відверто", — сказав він.

Ткачук стверджує, що СБУ збирає усю наявну інформацію" стосовно Шувалова та інших працівників "Інтера", громадян Росії, як з відкритих джерел, так і через свої специфічні канали. Співробітники спецслужби потім дають оцінку зібраній інформації на предмет порушення українського законодавства.

Нагадаємо, 4 вересня від пожежі постраждало приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували "Інтер - агент Москви".  11 вересня керівництво "Інтеру" розповіло, що надалі робитиме із інформаційною політикою каналу.

СБУ досі не порушила жодного провадження щодо громадянина Росії Ігоря Шувалова

Він куратор інформаційної політики телеканалу "Інтер". Про це депутатам від фракції "Народний фронт" заявив заступник очільника СБУ Михайло Глуговський. На десятий день після свого офіційного звернення нардепи відвідали Службу Безпеки, але там їм заявили, що кримінальне провадження порушене лише щодо екс-голови новинної служби "Інтера", подружки донбаських бойовиків росіянки Марії Столярової. Її видворили з України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: