Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков вимагає від СБУ вислати проросійського Шувалова з України

Міністр також звернувся до Нацради.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вимагає від СБУ відреагувати на оприлюднене листування російської агентки Марії Столярової, котра працювала на телеканалі "Інтер".

Про це він написав у своєму Facebook.

"Звертаюся до СБУ. Шановні колеги - пауза затягнулася - ваша пряма відповідальність відреагувати на оприлюднені факти. Ідеолог інформаційної політики "Інтера", громадянин Росії Шувалов - повинен бути висланий з країни. Стосовно Льовочкіна і його політичних годованців на російські гроші - необхідно неупереджене розслідування і публічне оголошення результатів", - написав міністр.

Аваков також звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

"Нацрада з питань телебачення - де ви ?! Або політична кон'юктура і кланові інтереси так стиснули вам горло, що забули, навіщо вас створили?" - написав він додаючи, що "терабайти наявних фактів неможливо підробити, як і не можливо заховати і замовкнути".

Як уже повідомлялося, в Інтернет потрапило листування українських та західних засобів масової інформації зі спецслужбами самопроголошеної "Донецької народної республіки". Це близько 9 тисяч файлів із повним переліком акредитованих там журналістів - від місцевих газет фейкових республік до найбільших українських та іменитих світових редакцій. Вони здебільшого просять дозволу на висвітлення ситуації на тимчасово окупованих територіях.

Відео Арсен Аваков заявив про проросійську інформаційну кампанію "Інтера"

Залиште свій коментар

Вибір редакції